Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

Rugpjūčio 27 d., ketvirtadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XVII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio uždarymo koncertas.

Scenoje: Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ (vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis), perkusijos ansamblis „Giunter Percussion“. Dirigentas Ugnius Vaiginis

„Drum&Brass: „Giunter Percussion“ ir „Trimitas“ – tai gaivus džiaugsmas naujų skambesių išsiilgusioms klausytojų ausims: įvairūs mušamųjų instrumentų tembrai, susijungę su pučiamųjų garsais ir sukūrę netikėčiausius sąskambius, pakvies į egzotiškas garsų keliones.

Koncerte skambės įvairių stilių muzika. Vaizduotę neabejotinai sužadins itin kinematografiškas D. R. Gillinghamʼo Concertino 4 perkusininkams ir pučiamųjų ansambliui, o drauge pasvajoti apie tolimą kraštą, Lotynų Ameriką, pakvies M. Fordʼo „Stubernic Fantasy“. Uždegančia aistra alsuojantis kūrinys vedžios po egzotiškąsias Gvatemalą ir Nikaragvą. Neįprastumu dvelks ir afrikiečių folkloro kūrinys „Wenda Kanawa“, o mistikos gūsį įneš N. Daughtreyʼaus kompozicija „Black Rainbow“, ypač ekspresyviai atskleidžianti išskirtines pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų spalvas ir jų skleidžiamą energiją.

Organizatorius Šiaulių „Aušros“ muziejus
Daugiau informacijos čia

 

XVII Tarptautinis Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis

Šiauliai, Lietuva ·

Chaimo Frenkelio vila Vilniaus g. 74, Šiauliai
Šiauliai
Lietuva
· 18:00

Pirkti bilietus · 10