Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

XVII Tarptautinis Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis

Šiauliai, Lietuva ·

Chaimo Frenkelio vila Vilniaus g. 74, Šiauliai
Šiauliai
Lietuva
· 18:00

Pirkti bilietus · 10

Rugpjūčio 27 d., ketvirtadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XVII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio uždarymo koncertas.

Scenoje: Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ (vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis), perkusijos ansamblis „Giunter Percussion“. Dirigentas Ugnius Vaiginis

„Drum&Brass: „Giunter Percussion“ ir „Trimitas“ – tai gaivus džiaugsmas naujų skambesių išsiilgusioms klausytojų ausims: įvairūs mušamųjų instrumentų tembrai, susijungę su pučiamųjų garsais ir sukūrę netikėčiausius sąskambius, pakvies į egzotiškas garsų keliones.

Koncerte skambės įvairių stilių muzika. Vaizduotę neabejotinai sužadins itin kinematografiškas D. R. Gillinghamʼo Concertino 4 perkusininkams ir pučiamųjų ansambliui, o drauge pasvajoti apie tolimą kraštą, Lotynų Ameriką, pakvies M. Fordʼo „Stubernic Fantasy“. Uždegančia aistra alsuojantis kūrinys vedžios po egzotiškąsias Gvatemalą ir Nikaragvą. Neįprastumu dvelks ir afrikiečių folkloro kūrinys „Wenda Kanawa“, o mistikos gūsį įneš N. Daughtreyʼaus kompozicija „Black Rainbow“, ypač ekspresyviai atskleidžianti išskirtines pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų spalvas ir jų skleidžiamą energiją.

Organizatorius Šiaulių „Aušros“ muziejus
Daugiau informacijos čia