Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

Muzikinė popietė visai šeimai "Trimito skrydis"

Kaunas, Lietuva ·

Kauno valstybinė filharmonija E. Ožeškienės g. 12, Kaune
Kaunas
Lietuva
· 14:00

Pirkti bilietus · 5,20 EUR

Spektaklyje „Trimito skrydis“ vaikai bus supažindinami su pasaulio muzika. Salė virs lėktuvu, o žiūrovai – jo keleiviais.

„Šiame spektaklyje norime parodyti, kokia spalvinga, kokia įvairialypė ir plati yra pasaulinės muzikos paletė, – pasakoja režisierė B. Mar. – Dar prieš spektaklį veiksmas primena keleivių įlaipinimą į lėktuvą. Įleidžiantys į salę tikrina keleivių bilietus, prie durų sukiojasi stiuardesės, įrengtas patikros postas, kabo užrašas „Trimito oro linijos“. Žiūrovams renkantis, pasigirsta garso įrašai, kokius įprastai girdime tik oro uostuose: „Dėmesio dėmesio, keleivis Mr…., skrendantis lėktuvu „Trimito miestas“ – Madagaskaras, prašome skubiai prieiti prie aštuonioliktų vartų“ ir pan.“
 
Muzikinis „Trimito oro linijų“ lėktuvas drauge su spektaklio žiūrovais leisis į neįprastą skrydį aplink Žemę. Drauge su skrydžiui diriguojančiais muzikinio lėktuvo pilotais Rainaru ir Vizaru bei stiuardesėmis, jie apkeliaus pasaulio žemynus ir šalis, išgirs įvairių kraštų muziką, pasieks tolimąją Antarktidą ir net Mėnulį. Ieškoję kur gyvena vėjas, sapnai ir mintys keliautojai sugrįš namo į Žemę ir supras, koks nuostabus yra mūsų gimtasis kampelis.
 
Atlikėjai
Scenarijaus autorė ir režisierė – Birutė Mar
Dailininkė – Indrė Pačėsaitė
Video – Karolis Bratkauskas
Lėktuvo pilotai – Andrius Bialobžeskis (aktorius), Karolis Variakojis (dirigentas)
Lėktuvo keleiviai – orkestras „Trimitas“ ir žiūrovai