Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

Liepos 12-ąją, Trakuose, Galvės ežere, nuskambės džiaugsmingos fanfaros Žalgirio mūšio pergalei. Šią žinią iš istorinio Vytauto Didžiojo miesto skelbs daugiau nei šimtas muzikantų, kurie gros pačiame ežere, Trakų pilies fone. 

Šiuo originaliu pasirodymu, į kurį įsijungia keturi pučiamųjų instrumentų orkestrai, Trakuose – 2020 metų kultūros sostinėje – bus skardžiai ir garsiai paskelbtos Žalgirio mūšio 610-osios metinės. Reikšmingai istorinei datai paminėti ir rengiama akcija „Galvės vario banga“, kurioje, mindami vandens dviračius Trakų Galvės ežere, gros per šimtą pučiamųjų instrumentų orkestrų muzikantų. Tai – išskirtinis renginys ne tik  Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Pergalės fanfaras Galvėje pūs Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų instrumentų orkestras, Vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestras „Jovaras“ ir Trakų rajono Rūdiškių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Valery Brass“.

Minint Žalgirio 610-ąsias mūšio metines, akcijos organizatoriai trakiečiams ir jų svečiams pristato ne tik muzikinį pasirodymą vandenyje, bet sieks ir Gineso rekordo.  Tikimasi, kad bus įregistruotas rekordinis koncertas, kuriame dalyvaus daugiausia orkestrantų, kurie vienu metu gros ir mins vandens dviračius.

Galvės Vario Banga

Trakai, Lietuva ·

Galvės Ežeras Trakai
Lietuva
· 14:00

Nemokamas