Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

KĮ Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ skelbia atranką meno vadovo-vyriausiojo dirigento (-ės) pareigoms užimti

Darbo pobūdis: rengti ir atlikti orkestro menines programas, planuoti repertuarą, ieškoti meninių partnerių, plėsti orkestro tarptautinę veiklą.

Reikalavimai pridedami: pareigybės aprašymas.

Siūloma terminuota darbo sutartis, užmokestis – 5.04 – 12.1 pareiginės algos baziniai dydžiai priklausomai nuo darbo patirties.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką siųsti el. paštu info@trimitas.lt iki š. m. sausio 28 d.

Orkestras ,,Trimitas“ iš arti

Nuo šiol kiekvieną šeštadienį kviesime Jus maloniai pažinčiai – susitikimui su orkestro ,,Trimitas“ atlikėjais ir instrumentais, kuriais jie groja. Pirmajame vaizdo įraše kviečiame iš arčiau susipažinti su saksofonų grupe, bei sužinoti, kodėl šie instrumentai yra vieni mėgstamiausių, ir ką bendro turi saksofonas ir lašiša. 
 
 

Populiari muzikinė pasaka visai šeimai jau tapo knyga

Vėjelis Trimito mieste

Nedrąsios pirmosios snaigės kviečia išeiti laukan ir įkvėpti tyro oro, tačiau niūroka karantino tikrovė keičia planus ir verčia ieškoti laisvalaikio pramogų namuose. Apsiginklavę koncertų ir spektaklių įrašais, mėginame nors trumpam atitrūkti nuo rutinos ir panirti į meno pasaulį, visgi tenka pripažinti, jog virtualios medijos sunkiai pranoksta gyvo koncerto ar spektaklio potyrius.

Skaityti daugiau