Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

Trimitas in Folk

Programos trukmė: 1 val.

Tai kūrybinis eksperimentas, kuriame susijungia liaudies dainų poetika, vingri melodika, autentiškai stilistikai artimas Loretos Sungailienės atlikimas su meistriškomis „Trimito“ bei trombonininko Vytauto Pilibavičiaus džiazo bei šiuolaikinės muzikos interpretacijomis.

Vytautas Pilibavičius –  daugelio šios programos kompozicijų autorius. Jis yra trombono virtuozas, dirigentas bei kompozitorius, savo improvizacijomis bei originaliais kūriniais stebinantis klausytojus Lietuvoje ir užsienyje. Etnomuzikologė, televizijos laidų vedėja Loreta Sungailienė žinoma ne tik kaip liaudies dainų tyrinėtoja, atlikėja, bet ir kaip įvairių šiuolaikinio folkloro projektų („Folkšokas“, „Sutartinės party“, „ZAP.4 elementai“ ir kt.) dalyvė. Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ – visų laikų žinomiausias Lietuvos pučiamųjų orkestras, grojantis klasikinius, šiuolaikinius, sakralinius, estradinius, džiazo kūrinius, šiame koncerte pasineria į iš šaknų kylančią muziką ir išaudžia naują spalvingą modernios lietuviškos muzikos audinį. 

PROGRAMOJE – originalios Vytauto Pilibavičiaus kompozicijos ir jo aranžuotos lietuvių liaudies – kalendorinės, darbo, šeimos, karo – dainos iš įvairių Lietuvos regionų, taip pat džiazo improvizacijos lietuvių folkloro motyvais.

Dirigentas Ugnius Vaiginis
Daininkė Loreta Sungailienė
Trombonininkas Vytautas Pilibavičius

Jei norėtumėte užsakyti programą, galite kreiptis el. paštu edukacija@trimitas.lt arba telefonu
+370 686 30727.