Vienos pokylyje šokio ritmai skambant „Trimitui“

vienos pokylisVasario 8 dieną, šeštadienį, Vilniaus rotušėje įvyks dvyliktą kartą  organizuojamas labdaros vakaras – Vienos pokylis. Šiais metais pokylio globėjas J. E. Austrijos Respublikos ambasadorius Johann Spitzer. Renginio metu surinkta labdara bus skiriama Všį „Vaikų ligoninės paramos fondui“.

Vienos pokylis – tai pirmasis labdaros renginys Letuvoje, suburiantis ne tik žinomus šalies politikos, verslo, kultūros veikėjus, bet ir įvairių visuomenės sluoksnių atstovus taip pat ir studentus.

Iškilmingas labdaros renginys puoselėja austriškų pokylių savybę – nepriekaištinga vakarinė apranga. Tad vasario 8 dienos vakarą į Vilniaus miesto Rotušę susirinks damos pasipuošusios įspūdingomis, elegantiškomis suknelėmis ir galantiškais kostiumais pasidabinę džentelmenai. Tęsiant tradiciją pokylio pradžioje pasirodys studentų ir jaunimo grupė, kurie sušoks specialiai jiems sukurtą šokį. Pagal tradicinius reikalavimus vakaro debiutantės privalo vilkėti baltas sukneles, o jas lydintys vaikinai smokingus arba frakus.

Susirinkusius vakaro svečius, damas ir džentelmenus džiugins ir šokti kvies, iš tarptautinio festivalio Vokietijoje sugrįžęs, neatsiejamas šokių muzikos pasaulio dalyvis, unikalus Lietuvos valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ ( vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis). Kartu su orkestru koncertuos žavusis sopranų trio „Trys panteros“ – Rasa Juzukonytė, Nomeda Vilkanauskaitė, Raimonda Tallat – Kelpšaitė ir elegantiškasis Liudas Mikalauskas.

Labdaringo Vienos pokylio metu tikimąsi surinkti lėšų, kurios bus skirtos Všį „Vaikų ligoninės paramos fondui“ ir įteiktos praėjus porai savaičių po pokylio.