Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ koncertinis turas Vokietijos Respublikoje

Kovo 6-8 dienomis vienas garsiausių Europos pučiamųjų orkestrų festivalių Vokietijos Respublikoje „Musikparade 2015“ laukia sugrįžtant valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ kartu su merginų choreografine grupe.

VPIO „Trimitas“ stebins į Regensburgo, Kempteno ir Liudwigshafen‘o didžiąsias arenas susirinkusią Vokietijos publiką. Festivaliui pristatys staigmenų kupiną, naujai paruoštą programą su marširavimo elementais ir specialiai sukurtomis šokių kompozicijomis, kurias parengė choreografė Lilija Bernatavičienė. Pasak vadovo Deivido Staponkaus, „Trimito“ dalyvavimas šiame tarptautiniame festivalyje yra puiki proga garsinti Lietuvą, reprezentuoti aukštą mūsų šalies pučiamųjų instrumentų orkestrų kultūrą.

„Musikparade 2015“ – įspūdingas profesionalių karinių ir pučiamųjų orkestrų paradas, kuriame dalyvauja ir aukščiausio lygio muzikinį profesionalumą demonstruoja kolektyvai iš įvairių Europos ir pasaulio šalių. Sausio – kovo mėnesiais svečių kupinas tarptautinis renginys nusidrieks per visą Vokietiją.