Utenoje spindėjo žvaigždės

Utenoje spindėjo žvaigždės

„Utenos dienos“ inf.

Foto Vytauto Ridiko

2012.utena04.30Kovo 29-os dienos vakarą į Utenos daugiafunkcį sporto kompleksą rinkosi uteniškiai, norintys gyvai išgirsti Lietuvoje gerai žinomus dainininkus ir pamatyti pasaulinio pripažinimo sulaukusius šokėjus.

Ketvirtadienį Utenos publikai koncertavo operos dainininkai Kristina Zmailaitė, Edmundas Seilius, Vaida Genytė, Vaidas Vyšniauskas, jiems gyvai akompanavo Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, nuotaikingai ir artistiškai vadovaujamas dirigento Ugniaus Vaiginio. Ypač daug žiūrovų ovacijų sulaukė 7 kartus pasaulio ir 7 kartus Europos čempionas Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblis „Žuvėdra“, vadovaujamas S2012.utenosarena4kaistės Idzelevičienės ir Romaldo Idzelevičiaus. Dviejų dalių koncertą, trukusį net dvi valandas, šmaikščiai vedė aktorius ir laidų bei renginių vedėjas Gintaras Mikalauskas.

Žiūrovai, atvykę ne tik iš Utenos, bet ir iš kitų Lietuvos miestų, buvo sužavėti ne taip dažnai pasitaikančia galimybe išvysti tokio aukšto lygio atlikėjus ir dėkojo jiems plodami atsistoję.