Trys „Panteros“pirmąkart su „Trimitu“

2012panteros Prieš dešimt metų trys žavios moterys metė iššūkį trims „Tigrams“. Sužavėjusios žiūrovus „Ispaniškuoju bolero“, jos tapo „Panteromis“. Birželio 23 d. 20 val. Vilniaus paveikslų galerijos kieme (Didžioji g. 4), o birželio 30 d. 19 val. legendinėje Palangos vasaros estradoje jas pamtysime su unikaliu, nepakartojamu, profesionaliu pučiamųjų instrumentų orkestru „Trimitas“. Birželio 23 d., 20 val. Vilniaus paveikslų galerijos kieme (Didžioji g. 4), o birželio 30 d., 19 val. Legendinėje Palangos vasaros estradoje – „Trys panteros grįžta!“
Dešimt metų „Panteros“ nekeitė repertuaro, tad atsinaujinimas buvo būtinas. Pirmąkart su „Trimitu“ dainuos visos trys atlikėjos – Rasa Juzukonytė, Nomeda Vilkanauskaitė, Raimonda Talat-Kelpšaitė.

„Trimito“ vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis labai kūrybingas, muzikantai profesionalūs, todėl labai džiaugiamės turėdamos galimybę išplėsti savo repertuarą, surasti įdomesnių atlikimo formų ir klausytojus nustebinti visiškai nauju skambėjimu atvirose erdvėse, – kolegių vardu sakė Rasa Juzukonytė. – Koncertuose skambės žiūrovams dar negirdėti mūsų atliekami kūriniai. Galbūt neatsisakysime tik savo pirmojo, mus sutelkusio ir išgarsinusio „Ispaniškojo bolero“.

Šilti, romantiški vasaros vakarai ir koncertų vieta labai tinka elegancija, vėjyje plazdančiomis suknelėmis pasipuošusioms moterims ir pasitempusiems „Trimito“ atlikėjams. Niekur nematyta ir negirdėta programa palies ne tik žiūrovų širdis, nes muzika – dieviškas menas, bet ir paskatins tolimesnį bendradarbiavimą.

Koncertuose skambės populiariausios arijos iš Ž.Bize (Bizet), Š.Guno (Gounod), Dž.Pučinio (Puccini) operų, ištraukos iš operečių ir miuziklų.

Koncertas įvyks:

2012 m. birželio 23 d., 20.00 val. Vilniaus paveikslų galerijos kieme
(Didžioji g.4, Vilnius).

2012 m. birželio 30 d., 19.00 val. Palangos vasaros estrados salėje
(Vytauto g. 43, Palanga).

KONCERTAS ATŠAUKTAS