„Trys panteros“ jubiliejų švenčia su „Trimitu“

2012.09-12.panterosPrieš dešimt metų trys žavios moterys metė iššūkį trims „Tigrams“. Sužavėjusios žiūrovus „Ispaniškuoju bolero“, jos tapo „Panteromis“. Rugsėjo 22d. 17 val. Marijampolės kultūros centre ir spalio 20d. 17val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre, spalio 28d. 16 val. Šiauliuose -“Saulės” koncertų salėje ir gruodžio 19d. 19val. Kauno valstybinėje filharmonijoje jas pamtysime su unikaliu, nepakartojamu, profesionaliu pučiamųjų instrumentų orkestru „Trimitas“.

Dešimt metų „Panteros“ nekeitė repertuaro, tad atsinaujinimas buvo būtinas. Pirmąkart su „Trimitu“ dainuos visos trys atlikėjos – Rasa Juzukonytė, Nomeda Vilkanauskaitė, Raimonda Talat-Kelpšaitė.

„Trimito“ vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis labai kūrybingas, muzikantai profesionalūs, todėl labai džiaugiamės turėdamos galimybę išplėsti savo repertuarą, surasti įdomesnių atlikimo formų ir klausytojus nustebinti visiškai nauju skambėjimu atvirose erdvėse, – kolegių vardu sakė Rasa Juzukonytė. – Koncertuose skambės žiūrovams dar negirdėti mūsų atliekami kūriniai. Galbūt neatsisakysime tik savo pirmojo, mus sutelkusio ir išgarsinusio „Ispaniškojo bolero“.

Koncertuose skambės populiariausios arijos iš Ž.Bize (Bizet), Š.Guno (Gounod), Dž.Pučinio (Puccini) operų, ištraukos iš operečių ir miuziklų.

Koncertą ves aktorius Gintaras Mikalauskas

Koncertai įvyks:
2012 m. rugsėjo 22d. 17 val.,
Kultūros centras, Marijampolė
(Vilkaviškio g. 2, Marijampolė)
Bilietus platina www.bilietai.lt

2012 m. spalio 20d. 17 val.,
Kultūros ir komunikacijos centras, Alytus
(Pramonės g. 1B, Alytus)
Bilietus platina www.bilietai.lt

2012 m. spalio 28d. 16 val.,
“Saulės” koncertų salė, Šiauliai
(Tilžės g. 140 , Šiauliai)
Bilietus platina www.bilietupasaulis.lt

2012m. gruodžio 19d. 19val
Kauno valstybinė filharmonija
(L. Sapiegos g. 5, Kaunas)
Bilietus platina www.bilietai.lt