„Trimito“ kelionė po mėgstamų filmų pasaulį sutikta gausiais aplodismentais

EdukacinisSpalio 13 d. sausakimšoje Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžiojoje salėje nuskambėjo nuotaikingas „Mėgstamų filmų pasaulyje“ koncertas mažiems ir dideliems. Edukacinis projektas sulaukė didelio pasisekimo, publikos susižavėjimo, gausių ovacijų. Visi bilietai į šį koncertą buvo išpirkti iki renginio pradžios.

Sekmadienio popietę ir kelionę po muzikinį filmų pasaulį vedė aktorius Darius Rakauskas. Muzikinėmis išdaigomis džiugino valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, kuriam vadovavo vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis.

Edukacinio koncerto šeimai metu, į pagalbą pasitelkiant vizualinę medžiagą, skambėjo visiems gerai žinomos melodijos iš gražiausių animacinių ir populiarių kino filmų, kaip antai Leonard Bernstein, arr. Naohiro Iwai „Vestsaido istorija“ (West Side Story), Toshio Mashima arr. „Disnėjaus festivalis“ (Disney festival),  Gustav Peter, arr. Peter King „Zirkus Renz“ pritariant solistui Almantui Puidokui (ksilofonas), o taip pat garsusis muzikinis leitmotyvas iš filmo „Titanikas“ ir kt. Mažieji klausytojai džiugiai pasitiko kapitoną Džeką Sperou iš kino filmo „Karibų piratai“ ir koncerto pabaigoje nuskambėjusią nuotaikingą ir pašėlusią Simpsonų šeimyną.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ dėkoja visiems vaikams, tėveliams ir seneliams už kartu praleistą muzikinę, smagių įspūdžių ir gausių aplodismentų kupiną sekmadienio  popietę su „Mėgstamų filmų pasaulyje“ muzika.