“Trimito” edukaciniai koncertai keliauja į mokyklas

2013-edukacinis-filharmonijaValstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kasmet aktyviai bendradarbiaudamas su įvairiomis švietimo įstaigomis ir atsižvelgdamas į Lietuvos kultūros ministerijos poreikius bei keliamus uždavinius, vysto edukacines programas vaikams ir jaunimui.

Profesionalus muzikos menas daro didžiulį poveikį jaunai asmenybei, jos formavimuisi, intelektui, skatina moksleivių muzikavimą, teigiamas muzikos pažinimo ir dalyvavimo muzikiniame – kultūriniame gyvenime nuostatas. Orkestro „Trimitas“ edukacinė programa “Muzika po pamokų” skirta supažindinti moksleivius su pučiamųjų kultūra ir menu, skatinant jaunimą siekti kūrybiškumo visose mokslo srityse.

Koncertų metu į pagalbą pasitelkiant vizualinę medžiagą, jaunimą džiugins melodijos iš gražiausių animacinių ir populiarių kino filmų, Toshio Mashima arr. “Disnėjaus festivalis” (Disney festival), Danny Elfman, arr. Paul Levender “Simpsonai” (The Simpsons) ir kt. Turbūt kiekvienas sutiksime, kad muzika yra jungiamoji grandis, animaciniai ir meniniai filmai nebūtų tokie įdomūs ir žiūrimi, jei juose neskambėtų muzika, turinti daug spalvų, kuri kartais baugina, stebina ar juokina. Išgirdus vieną ar kitą melodiją, visuomet mus lydi pamėgtų filmų vaizdai, o pati muzika yra reikšminga ir kino filmo sėkmei.

Koncertų „Muzika po pamokų“ metu puiki galimybė išgirsti ir pamatyti kaip skirtingi muzikos instrumentai atskleidžia įvairiausius garsus, personažus ir kiek daug orkestro muzikantų turi sukurti ypatingą kino filmų aplinką.

VPIO „Trimitas“ edukaciniai koncertai „Muzika po pamokų“:

2014 m. spalio 3 d. 10.45 val. – Vilniaus Šeškinės vidurinė mokykla.
2014 m. lapkričio 22 d. 17 val. – Lietuvos parodų ir kongresų rūmai Litexpo, paroda
„Mokykla 2014“
2014 m. lapkričio 22 d. 17.30 val. – Lietuvos parodų ir kongresų rūmai Litexpo, paroda
„Mokykla 2014“
2014 m. lapkričio 24 d. 12 val. – Vilniaus Antakalnio progimnazija.
2014 m. lapkričio 26 d. 10.00 val. – Žemynos progimnazija