“Trimito” dovana – “Baltosios Kalėdos”

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms, visi puošiame namus, dabiname eglutes ir gyvename laukimu kažko nepaprasto, stebuklingo. Šia proga valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” (vadovas Deividas Staponkus, vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis) kviečia į šventinius koncertus “Baltosios Kalėdos”: gruodžio 16 d. 18 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre ir gruodžio 16 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje. Kartu su kolektyvu kalėdinę nuotaiką dovanos ir vienoje scenoje debiutuos charizmatiškoji Evelina Sašenko, solistas, grupės “El fuego” narys Jonas Sakalauskas, estrados grandas Viktoras Malinauskas. Stebuklais ir paslaptimis dalinsis vakaro vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Koncerte skambės populiariausios ir gražiausios Kalėdinės giesmės, dainos, svajingi meilės kūriniai, persmelkti džiazo, interpretacijos atspalvių užburs kiekvieną.

Talentinga, žavi atlikėja Evelina Sašenko – viena ryškiausių šių dienų Lietuvos populiariosios muzikos žanro atstovė. Kūrybinėje biografijoje: šešis kartus „Dainų dainelės“ laureatė, tarptautiniai festivaliai, įvairūs muzikiniai projektai, miuziklai, televiziniai iššūkiai, debiutas „Euzovizijoje“.

Jonas Sakalauskas – ne tik klasikinio žanro atstovas, operos solistas sukūręs vaidmenų muzikinėje scenoje, bet ir kompozitorius. Žmogus trykštantis naujomis idėjomis, įvairialypiais įgyvendinamais projektais, vienas iš jų trumpametražių operų „NOA“, miuziklų festivalis. 2009 metais J. Sakalausko operos „Izadora“ kūrybinė grupė buvo apdovanota auksiniu scenos kryžiumi.

Viktoras Malinauskas – Lietuvos estrados legenda, išskirtinio balso ir tembro savininkas, sukūręs pagrindinius vaidmenis filme “Velnio nuotaka”, “Paryžiaus katedra” ir kt.

VPIO „Trimitas“ koncertuose „Baltosios Kalėdos“ klausytojų laukia ne tik puikūs ir talentingi atlikėjai, bet ir elegantiška, nuostabi muzika įžiebsianti kalėdinę dvasią visų širdyse.