„Trimitas“ – tarptautiniame sportinių šokių festivalyje „Lithuanian Open 2013“

trimitas-Lithuanian-Open-2012Gruodžio 7-8 dienomis Vilniaus „Siemens Arenoje“ jau 13-ąjį kartą vyks tarptautinis sportinių šokių festivalis „Lithuanian Open 2013“. Visą savaitgalį nuo ryto iki vėlaus vakaro varžysis apie 700 porų iš įvairių pasaulio šalių (Latvijos, Čekijos, Suomijos, Vokietijos, Baltarusijos, Italijos, Lietuvos ir kt.). Festivalio dalyviai – vaikai, jaunučiai, jaunimas ir aukščiausios klasės suaugusiųjų grupė.  Šokėjų duetai varžysis Lotynų Amerikos ir Standartinių šokių programose. Vertins ir savo balus skirs 13 tarptautinių teisėjų, atvykusių iš kitų šalių. Į finalus patekusios geriausios šokėjų poros bus apdovanotos medaliais ir taurėmis, o suaugusiųjų grupės finalo dalyviai – ir piniginėmis premijomis. Poros taip pat kovos ir dėl Vilniaus miesto mero taurės, kurią specialiai įsteigs Vilniaus miesto savivaldybė.

Gruodžio 7 dieną 19 valandą festivalio programoje šokėjų ir žiūrovų laukia Lotynų Amerikos šokių pasaulio atvirojo čempionato finalas ir ypatinga staigmena, pagrindinis vakaro akcentas daugkartinių pasaulio ir Europos čempionų Klaipėdos universiteto ansamblio „Žuvėdros“ koncertas, vadovaujamas Romaldo ir Skaistutės Idzelevičių. „Žuvėdros“ šokėjai demonstruos savo geriausias visų laikų šokių kompozicijas.

Dar viena išskirtinė vakaro staigmena – gyva šokių pasaulio muzika. Žiūrovai galės žavėtis specialiai sportiniams šokiams parengta programa, kurią atliks jaunatviškas ir visada unikalus valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“. Muzikinėms vakaro šėlionėms diriguos kolektyvo vyriausias dirgentas Ugnius Vaiginis.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” linki smagaus, ritmiško ir nepakartojamų įspūdžių kupino vakaro!