„Trimitas“ sveikina su šventėmis!!!

Orkestras TrimitasValstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ sveikina klausytojus artėjančių Naujųjų 2015-ųjų metų proga. „Visiems mūsų gerbėjams, muzikos mylėtojams, Lietuvos žmonėms, ateinančiais metais linkime gražių metų, svajonių išsipildymo ir visuomet lydinčios muzikos“ – VPIO „Trimitas“ vadovas Deividas Staponkus.

„Trimitas“ 2015 metais surengs įvairių stilių ir žanrų koncertų programas, bendradarbiaujant su kviestiniais ir Lietuvos atlikėjais, meno kolektyvais. Kovo mėnesį naujai paruoštą programą pristatys viename didžiausių, populiariausių Europos pučiamųjų orkestrų festivalių „Musikparade 2015“ Vokietijoje. Kolektyvas pakvies į premjerinį projektą, kamerinio dainavimo atlikėjos, žavaus mecosoprano Juditos Leitaitės kūrybinės veiklos 30-mečio koncertus. Surengs tarptautinį muzikos projektą su pripažintais perkusijos atlikėjais iš Meksikos ir Danijos. Stebins naujais projektais, naujomis, spalvingomis programomis: „J. S. Bachas ir „Trimito“ fuga“ bei „M. K. Čiurlionis „Trimito“ spalvomis“ ir džiugins jau tradicija tapusiais tarptautinių XVI-uoju Broniaus Jonušo ir V-uoju “Skambėkite trimitai” festivalių koncertais.

O sausio mėnesį Vilniaus Šeškinės vidurinėje mokykloje, Žemynos ir Gabijos gimnazijose, orkestras surengs didelio populiarumo sulaukusias edukacines programas „Muzika po pamokų“.