“Trimitas” surengs „Sostinės dienų 2013” atidarymo koncertą

Rugsėjo 6 d. 16.55 val2013-sostines.d.trimitas. valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” vilniečius ir sostinės svečius pakvies į tradicija tapusį Vilniaus festivalį “Sostinės dienos 2013”, į šventinę eiseną per “dūzgiantį” Gedimino prospektą, nuo Katedros aikštės iki V. Kudirkos aikštės.

17.10 val. didžiojoje prospekto scenoje prie V. Kudirkos aikštės orkestras “Trimitas”, diriguojamas vyriausiojo dirigento Ugniaus Vaiginio, surengs “Sostinės dienų 2013” atidarymo koncertą, kuriame skambės daug gražios ir energija pulsuojančios muzikos.

“Sostinės dienos 2013” – miesto šventė rengiama jau devynioliktąjį kartą. Kaip ir kasmet “Sostinės dienų” lankytojai turės galimybę susipažinti, išgirsti ir sudalyvauti daugybėje renginių, kurių dalyviai žinomi ir pripažinti atlikėjai bei kolektyvai iš įvairių pasaulio šalių. Taip pat vilniečius ir sostinės svečius pakvies jau aštuntus metus iš eilės tradiciniu tapęs “dūzgiantis” Gedimino prospektas, nuo Katedros iki Lukiškių aikštės, kuris bus suskirtytas į keturias erdves: “Menų ir muzikos gatvė”, “Gardžių lauktuvių kelias”, “Knygų alėja”, “Žaidimų ir sveikatos parkas”.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ pirmąjį rudens savaitgalį kviečia pasitikti muzikiniu ritmu!!!

Linkime gražių įspūdžių!