“Trimitas” pradėjo „Sostinės dienų 2013” šventinį savaitgalį

“Trimitas” pradėjo „Sostinės dienų 2013” šventinį savaitgalį

2013-kulturos.naktys2 Rugsėjo 6 d. 16.55 val. valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” vilniečius ir sostinės svečius pakvietė į jau tradicija tapusį Vilniaus festivalį “Sostinės dienos 2013”, šventinę eiseną per “dūzgiantį” Gedimino prospektą, nuo Katedros aikštės iki V. Kudirkos aikštės.

17.10 val. didžiojoje prospekto scenoje prie V. Kudirkos aikštės orkestras “Trimitas”, diriguojamas vyriausiojo dirigento Ugniaus Vaiginio, kartu su merginų choreografine grupe surengė “Sostinės dienų 2013” atidarymo koncertą. Gražios ir energija pulsuojančios muzikos ritmus vilniečiai ir sostinės svečiai pasitiko plojimais, šūksniais ir šokio judesiais.

“Sostinės dienos 2013” – miesto šventė rengiama jau devynioliktąjį kartą. Kaip ir kasmet “Sostinės dienų” lankytojai turėjo galimybę susipažinti, išgirsti ir sudalyvauti daugybėje renginių, kurių dalyviai žinomi ir pripažinti atlikėjai bei kolektyvai iš įvairių pasaulio šalių. Taip pat vilniečius ir sostinės svečius pakvietė jau aštuntus metus iš eilės tradiciniu tapęs “dūzgiantis” Gedimino prospektas, nuo Katedros iki Lukiškių aikštės, kuris buvo suskirtytas į keturias erdves: “Menų ir muzikos gatvę”, “Gardžių lauktuvių kelią”, “Knygų alėją”, “Žaidimų ir sveikatos parką”.