“Trimitas” pradeda 2016-ųjų metų edukacinių koncertų ciklą “Muzika po pamokų”

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” tęsdamas tradiciją ir aktyviai bendradarbiaudamas su įvairiomis švietimo įstaigomis, kasmet vaikams ir jaunimui pristato edukacines programas.

Muzika – viena emocionaliausių, įtaigiausių meno rūšių, todėl, muzikos menas daro didžiulį poveikį jaunai asmenybei, jos formavimuisi, intelektui. Atsižvelgdamas į Lietuvos kultūros ministerijos keliamus uždavinius, orkestras „Trimitas“ ir 2016-aisiais metais pristatys edukacinę programą “Muzika po pamokų”, skirtą supažindinti moksleivius su pučiamųjų kultūra ir menu, skatinant teigiamas muzikos pažinimo ir dalyvavimo muzikiniame – kultūriniame gyvenime nuostatas.

Koncertų metu jaunimą džiugins ne tik gerai žinomos ir pažįstamos melodijos iš gražiausių animacinių bei populiarių kino filmų, bet ir muziką atspindinti vizualinė medžiaga. Turbūt kiekvienas sutiksime, kad muzika yra jungiamoji grandis ir animaciniai bei meniniai filmai nebūtų tokie įdomūs, žiūrimi, jei ne juose skambanti muzika, turinti daug spalvų, kartais bauginanti, stebinanti ar kelianti juoką. Tad tai puiki galimybė vaikams ir jaunimui išgirsti, pamatyti kaip skirtingi muzikos instrumentai atskleidžia įvairiausius garsus, personažus, ir kiek daug orkestro muzikantų turi sukurti ypatingą kino filmų aplinką.

VPIO „Trimitas“ edukaciniai koncertai „Muzika po pamokų“:

2016 m. vasario 8 d. 11 val. – VPIO “Trimitas” salė – Vilniaus Genio pradinė mokykla.
2016 m . vasario 12 d. 12 val. – Vilniaus Sietuvos progimnazija
2016 m. vasario 25 d. 10.55 val. – Antakalnio gimnazija
2016 m. vasario 25 d. 12 val. – Vilniaus Joachimo Lelevelio vidurinė mokykla