„Trimitas“ ir bel canto žvaigždžių ketvertukas Šiauliuose

 

2012.ketvertukas Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ (dir. U.Vaiginis) tęsia koncertų ciklą, kuriame dalyvauja ryškiausios šiuolaikinės Lietuvos vokalo žvaigždės.

Scenoje matysime du puikius tenorus – Lietuvos operos ir baleto teatro solistą Edmundą Seilių ir Merūną Vitulskį. Taip pat koncerte dalyvaus vieni gražiausių mūsų šalies sopranų – ne vieną įspūdingą vaidmenį muzikinių teatrų bei dramos scenose suskūrusios Kristina Zmailaitė ir Vaida Genytė.

Edmundas Seilius keletą metų sėkmingai dainavo ne tik Europos, bet ir Amerikos operos scenose. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solisto muzikinis kelias įdomus ir turiningas. Koncertai ir spektakliai jį nuvedė į Vokietiją, Lenkiją, Rusiją, Japoniją, Prancūziją, Austriją ir JAV.

Pastaruoju metu Edmundas Seilius – nuolatinis įvairių projektų, koncertų dalyvis, konkursų komisijų narys. Bet kurioje savo veikloje jis pasižymi išskirtiniu preciziškumu, reiklumu, profesionalumu. Ypač žiūrovai jį vertina už teisingą ir reiklų teisėjavimą „Chorų karuose“.

Šiame projekte išskirtinę pagarbą atlikėjams bei nepalenkiamą reiklumą jiems demonstruoja ir Edmundo Seiliaus žmona Kristina Zmailaitė, kurios balsu taip pat žavėsis šiauliečiai.

Daugelį populiariausių pasaulio duetų su savo vyru koncerte atliksianti puiki dainininkė, vienas gražiausių Lietuvos sopranų, K.Zmailaitė priduria, jog, matyt, tas nesumeluotas ryšys tarp artimų žmonių ir lemia, jog vis daugiau žiūrovų ir klausytojų prašo juos su vyru dainuoti drauge. „Tai, jog du dainininkai – ne tik scenos partneriai, bet ir pora gyvenime, yra labai vertinama, ypač užsienyje“, – sako daugelį įsimintinų vaidmenų Lietuvos teatruose ir užsienio scenose sukūrusi K.Zmailaitė.

Merūno Vitulskio Lietuvos publikai taip pat ilgai pristatinėti nereikia. Jaunas atlikėjas kasmet tampa vis populiaresnis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Sėkmingai pasirodęs ne vienoje užsienio perklausoje, solistas jau yra pakvietas dalyvauti keliuose Europos operos teatrų pastatymuose.

Neįtikėtinai gražaus tembro tenoras sukūrė Nemorino vaidmenį operoje „Meilės eliksyras“ Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, yra nuolatinis įvairių projektų ir koncertų dalyvis. Šiuo metu Merūnas Vitulskis dalyvauja televizijos projekte „Lietuvos balsas“.

Žinomai dainininkei Vaidai Genytei likimas lėmė taip pat pakankamai svaigų kajeros skyrydį. Kadaise sužavėjusi visą Lietuvą „Dainų dainelėje“, dainininkė jau kelerius metus klausytojus ir muzikos vertintojus stebina atlikimo kokybe, profesionalumu ir kūrybiniu įvairiabrauniškumu.

Atlikėjos talentas neapsiriboja vien vokaliniais sugebėjimais. Solistei būdingas ryškus artistiškumas leido jai save išbandyti dramos scenoje bei miuziklų pastatymuose. Ji sėkmingai veda televizijos laidą „Tūkstantmečio vaikai“.

Talentingi atlikėjai koncerte dainuos ir solo kūrinius, ir gražiausius pasaulio duetus, vertus geriausių scenų.

Koncerte skambės dainos, kurios, girdimos daugelyje renginių ir televizijos projektų, jau užkariavo mūsų šalies klausytojų širdis. Klausytojai gėrėsis visame pasaulyje populiariais G.M.Ferilli, N.Brodsky, A.Newley, J.Rodrigo, R.Musumarra, A.L.Weber, M.Shuman, B.Graham, P.Luciani, L.Prima ir kt. kūriniais.

Daugkartinis tarptautinių konkursų bei festivalių laureatas ir prizininkas orkestras „Trimitas“ taip pat pateiks ne vieną siurprizą – kolektyvas subtiliai akompanuos vakaro žvaigždėms bei pristatys ir savo vokalinius sugebėjimus. Koncertą ves buvusi televizijos diktorė Sigita Stankevičiūtė.

Koncertas įvyks:
balandžio 3 d., antradienį, 18.00 val. Šiaulių „Saulės“ koncertų salėje