„Trimitas“ 59-ojo sezono gastroles tęsia Lenkijoje

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ 59-ąjame sezone surengęs koncertus Vokietijoje ir Rusijoje, gegužės 20-22 dienomis viešės Lenkijoje. Gorzow Wielkopolski miesto kultūros centro vardu, orkestras jau antrą kartą kviečiamas į 10-ąjį tarptautinį pučiamųjų orkestrų festivalį „Alte Kameraden 2016“, skirtą garsaus kompozitoriaus Carl Teike atminimui. Vienas iš festivalio aspektų – pristatyti orkestrus iš įvairių Europos šalių ir regionų, skirtingus muzikinio atlikimo būdus ir repertuarų įvairovę.

Festivalyje „Alte Kameraden 2016“ „Trimitas“ kartu su merginų choreografine grupe dalyvaus penkiuose pasirodymuose. Koncertų programose pristatys nacionalinių lietuvių ir užsienio kompozitorių kūrinių programas su choreografiniais elementais, o taip pat ir bendrus visų festivalyje dalyvaujančių orkestrų koncertinės programos kūrinius.

„Šiais metais jau trečiosios gastrolės užsienio šalyse, ir tai puikus orkestro darbų ir patirties įvertinimas“ – VPIO „Trimitas“ vadovas Deividas Staponkus.