To dar nebuvo – „Trimitas“ ir „Žuvėdra“ Utenoje!

2012.03.29

  Kovo 29 d. Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ (dir. U.Vaiginis) Utenos publikai rengia išskirtinį koncertą – scenoje muzikos mėgėjai girdės ne tik gražiausius mūsų šalies balsus, bet ir matys unikalų Lietuvos kolektyvą – 7 kartus Pasaulio ir 7 kartus Europos Lotynų Amerikos šokių čempionus – Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblį „Žuvėdra“. Vadovai – profesoriai Skaistė Idzelevičienė ir Romaldas Idzelevičius.

„Žuvėdra“ yra vienintelis tokio žanro ansamblis, jau seniai pripažintas Lotynų Amerikos šokių lyderis pasaulyje ir savo kūrybos dvasia, ir choreografija, ir milimetriniu tikslumu. Neveltui savo, pasaulio čempionų, titulą „Žuvėdra“ praėjusių metų pabaigoje patvirtino jau septintą kartą.

Utenoje žiūrovų laukia ypatingos ekspresijos ir profesionalumo šou, kuris žibės ne tik siautulingomis “Žuvėdros“ kompozicijomis, bet ir puikiais vokaliniais kūriniais.

Gražiausias dainas susirinkusiems dovanos du puikią karjerą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje pasiekę tenorai – Lietuvos operos ir baleto teatro solistai – Edmundas Seilius ir Vaidas Vyšniauskas. Taip pat koncerte dalyvaus vieni gražiausių mūsų šalies sopranų – ne vieną įspūdingą vaidmenį muzikinių teatrų bei dramos scenoje suskūrusios Kristina Zmailaitė ir Vaida Genytė.

Koncerte skambės dainos, kurios, girdimos daugelyje renginių ir televizijos projektų, jau užkariavo mūsų šalies klausytojų širdis. Klausytojai gėrėsis visame pasaulyje populiariais G.M.Ferilli, N.Brodsky, A.Newley, J.Rodrigo, R.Musumarra, A.L.Weber, M.Shuman, B.Graham, P.Luciani, L.Prima ir kt. kūriniais. Įspūdingiausius šokius publikai dovanos legendinė „Žuvėdra“. Koncertą ves aktorius Gintaras Mikalauskas.

Daugkartinis tarptautinių konkursų bei festivalių laureatas ir prizininkas orkestras „Trimitas“ taip pat pateiks ne vieną siurprizą – kolektyvas subtiliai akompanuos vakaro žvaigždėms bei pristatys ir savo vokalinius sugebėjimus.

Koncertas įvyks:
kovo 29 d., ketvirtadienį, 18.00 val. Utenos daugiafunkciniame sporto komplekse

Bilietus platina www.bilietai.lt