Šeimų eitynėms vadovaus „Trimitas“

Miedzynarodowy Festiwal Orkiestr Detych "NaDety Chopin" dzien 3Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ su merginų choreografine grupe, minėdamas tarptautinę šeimos dieną, gegužės 18 d. 13 val. kviečia visas Lietuvos šeimas į šventinę šeimų eiseną „Mes už šeimą“ nuo Katedros iki Lukiškių aikštės. 14 val. koncertas, pramogos bei linksmybės mažiems ir dideliems.

Nuo 1994 m. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu minima tarptautinė šeimos diena. Šia proga  daugiavaikių šeimų asociacija „Mes“ organizuoja renginį, kuriuo siekia pagerbti visas Lietuvos šeimas ir dovanoti įsimintiną dieną. Tris ir daugiau vaikų auginančios šeimos siūlydamos savo kandidatūras galėjo dalyvauti rengiamame konkurse „Metų gausi šeima“. Gegužės 18 d. šeimos dienai skirto renginio metu bus paskelbta ir apdovanota „Metų gausi šeima“.

Šeima – saugumo ir laimės vieta, vertybė, kiekvienos visuomenės stabilumo centras. Jos pagalba kievienas iš mūsų mokomės bendravimo, meilės, pagarbos ir laimės jausmo. Linkime tikėti, pasitikėti, mylėti ir džiaugtis!