Pasaulio reitingo sportinių šokių varžybose – valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“

Kovo 19-20 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos didžiojoje salėje įvyks jau X-osios tradicinės sportinių šokių varžybos „Alytus open 2016“. Tradicija tapusiame renginyje ir šiais metais ant parketo suksis 500 šokėjų porų iš užsienio šalių: Gruzijos, Ukrainos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Slovakijos, Lietuvos ir kt. Šokių aištelėje varžysis įvairaus amžiaus grupės, vaikai, jaunimas, suaugę ir net senjorų kategoriją atstovaujančios poros. „Alytus open 2016“ organizatoriai: 20-metį mininti Alytaus šokių studija „Alemana“, Lietuvos tarptautinių šokių federacija ir Lietuvos sportinių šokių federacija.

Kovo 19 dieną 19 val. baigiamojoje varžybų dalyje alytiškius džiugins koncertinė programa su Europoje ir Pasaulyje pripažintais atlikėjais. Žiūrovai pamatys ne tik geriausias Lotynų Amerikos šokėjų poras, bet ir įspūdingą šou programą.
Valstybinis pučiamųjų orkestras „Trimitas“ pristatys naujai paruoštą VII-ojo tarptautinio pučiamųjų instrumentų festivalio „Skambėkite trimitai“ programą, su marširavimo elementais, sudėtingomis aikštės ir šokių kompozicijomis. Varžybų koncertinę dalį vainikuos daugkartinis Pasaulio ir Europos čempionatų finalininkas Minsko sportinių šokių ansamblis „Univers“, atlikdamas standartinių sportinių šokių kompoziciją.