Orkestras “Trimitas” į sceną žengs pasipuošęs nauja koncertine apranga

Vilniaus Taikomosios dailės muziejuje, valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro “Trimitas” 59-ojo sezono pristatymo koncerte “Baltijos muzikos tiltai” galima bus pasigerėti ne tik puikia muzika, premjeriniais kūriniais, svečiais iš Latvijos, bet ir nauja, stilinga koncertine apranga.

Orkestrams būdingi tam tikri aprangos standartai, vyrai dėvi juodos spalvos smokingus, moterys – ilgas tamsių spalvų sukneles. Tačiau pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” visuomet buvo išskirtinis ne tik savo pasirodymais, bet ir apranga. Prieš metus prasidėjęs bendradarbiavimas su mados namais “Cantas” ir šį kartą pateikė gražių vaisių. Dizaineris Egidijus Sidaras klasikiniam sceninės aprangos kodui pritaikė moderniai originalias detales, šiuolaikiškumą, žavingąją klasiką ir lietuvišką, “Trimitą” nuolatos lydinčią – sodrią žalią spalvą. Pasak “Cantas” vadovės Jolantos Mikalajūnienės, koncertinis rūbas – nuotaikingas ir pastebimas, dizaineriui E. Sidarui puikiai pavyko išlaikyti ryškų aprangos vizualinį etiketą.

Visas šias kūrybines idėjas padėjo įgyvendinti ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija bei siuvimo įmonė – uždaroji akcinė bendrovė “Tuma”.

“Džiaugiamės, kad Lietuvos publikai galime būti patrauklūs ne tik profesionaliai atliekama muzika, bet ir kuriamu nauju, stilingu įvaizdžiu” – sakė VPIO “Trimitas” vadovas Deividas Staponkus.

Rugsėjo 22 dieną, 18 valandą, LDM Taikomosios dailės muziejaus salėje, Lietuvos publika turės puikią galimybę pasiklausyti nuostabios muzikos ir įvertinti nauja koncertine apranga pasipuošųsi valstybinį pučiamųjų instrumentų orkestrą “Trimitas”.