Nuskambėjo įspūdingas koncertas su eufonijos virtuozais

trimitasLapkričio 17 d. Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžiojoje salėje nuskambėjo egzotiškas orkestro „Trimitas“ ir eufonijos virtuozų Steven Mead ( Didžioji Britanija) ir Misa Akahoshi (Japonija) koncertas „Carmen fantazija“. Šis tarptautinis projektas sulaukė didelio pasisekimo, publikos susižavėjimo, gausių ovacijų ir nuoširdžių padėkų.

Sekmadienio vakarą skambėjusią sudėtingą ir kartu intriguojančią muzikinę programą pristatė, visuomet žavi, vakaro vedėja Sigita Stankevičiūtė. Valstybiniam pučiamųjų instrumentų orkestrui „Trimitas“ ir užsienio atlikėjams batutos mostais vadovavo dirigentas Ugnius Vaiginis.

Koncerto metu, žiūrovai turėjo galimybę išgirsti išskirtinį pučiamųjų instrumentų skambesį atliekant galbūt negirdėtus bei populiarius naujomis spalvomis suskambėjusius muzikinius šedevrus: Samuel Hazo “Fantasy on Japanese Folksong”, Herbert Clarke “Cousins” , Percy Aldridge Grainger “Molly on the shore”, Jean Baptiste Arban, arr. Donald Hunsberger “Carnival de Venise” ir kt. Vakaro pabaigoje gausiais aplodismentais žiūrovai sutiko eufonininkų dueto Steven Mead, Misos Akahoshi ir orkestro „Trimitas“ atliekamą Georges Bizet, arr. Luc Vertommen “Carmen Fantasy”.

Eufonijos virtuozų duetas Lietuvoje viešėjo nuo lapkričio 14 d. ir kaip pats S. Mead sako: “penkios dienos Lietuvoje baigėsi įspūdingu koncerto vakaru Filharmonijos salėje”. Už viešnagę ir bendradarbiavimą dėkodamas Steven Mead prasitarė – “ malonumas ir garbė būti čia ir dirbti su Valstybiniu orkestru “Trimitas”. Ypatinga mūsų padėka Ugniui bei kolektyvui už gerumą ir dosnumą.”

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ dėkoja visiems žiūrovams už kartu praleistą muzikinį, įspūdžių ir gausių aplodismentų kupiną sekmadienio vakarą.

 

TrimitasTrimitas