Kovo 11-osios renginiuose – „Trimitas“ sveikins Lietuvą

Šiemet sukanka 25-eri metai, kai 1990 m. kovo 11-ąją Aukščiausioji Taryba – Atkuriamasis Seimas reikšdama Tautos valią, priėmė vieną reikšmingiausių Lietuvos istorijoje sprendimų  – aktą „Dėl Lietuvos Nepriklausomos valstybės atstatymo“ ir iškilmingai paskelbė, kad yra atkuriamas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suverenių galių vykdymas ir Lietuva vėl yra nepriklausoma valstybė.

Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną įvairiais renginiais mini šalies miestai ir miesteliai. Šia proga pasveikinti visų Lietuvos žmonių atvyks daug garbių užsienio svečių.

10.00 val. LR Seimo Kovo 11-osios Akto salėje vyks Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio iškilmingas minėjimas. Renginio dalyvius LR Seimo Parlamento galerijoje prieš ir po minėjimo pasitiks ir sveikins valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“. 12.00 val. vyks trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonija Nepriklausomybės aikštėje. 12.30 val. Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos, Lietuvos, Estijos ir Latvijos karinių orkestrų iškilmingas paradas ir valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ bei renginio dalyvių šventinė eisena nuo Nepriklausomybės aikštės iki Katedros aikštės su Lietuvos trispalve.

25-erių metų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo sukaktį mini ir Šalčininkai. Šalčininkų kultūros centras atvers duris po pastato modernizacijos ir salės rekonstrukcijos, bei pakvies publiką į moderniai ir šiuolaikiškai įrengtą Kultūros centrą. 15 val. – šia proga, visus Šalčininkų miestelio ir rajono gyventojus sveikins valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ su merginų choreografine grupe. Renginio metu skambės gražiausios melodijos Tėvynei.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ sveikina 25-erių metų  Nepriklausomybės atkūrimo sukakties proga – būkime vieningi ir ryžtingi, kurkime gražią, stiprią ir modernią Lietuvą kartu.