Koncertas šeimai kartu su valstybiniu pučiamųjų instrumentų orkestru „Trimitas“

Spalio 13 d. 12013-edukacinis-filharmonija2 val. – Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje įvyks nuotaikingas „Mėgstamų filmų pasaulyje“ koncertas mažiems ir dideliems, kuriuo džiugins valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“.
Muzikinėms išdaigoms vadovaus vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis.

Animaciniai ir meniniai filmai nebūtų tokie įdomūs ir žiūrimi, jei juose neskambėtų muzika, kuri kartais baugina, stebina bei juokina, kuri ilgai išlieka mūsų atmintyje. Tad, koncerto metu, į pagalbą pasitelkiant vizualinę medžiagą, skambės melodijos iš animacinių ir populiarių kino filmų, tokių kaip: Simpsonai, Karibų piratai, Disnėjaus pasaulis ir kt. Volto Disnėjaus animaciniai herojai, juos atspindinti muzika stebins žaismingumu ir netikėtais vingiais. Simpsonų šeimyna ne tik šėls, tačiau ir patys gros įvairiais pučiamaisiais instrumentais.

Spalio 13 d. Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kviečia mažuosius klausytojus, jų tėvelius bei senelius sekmadienio popietę praleisti su „Mėgstamų filmų pasaulyje“ muzika ir linki nuotaikingų, smagių įspūdžių.