Kauno filharmonijoje muzikinė šeimos popietė su orkestru „Trimitas“

EdukacinisKovo 23 d. 14 val. – Kauno valstybinėje filharmonijoje – nuotaikingas „Mėgstamų filmų pasaulyje“ koncertas mažiems ir dideliems, kuriuo džiugins valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“. Muzikinėms išdaigoms vadovaus vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis.

Animaciniai ir meniniai filmai nebūtų įdomūs ir žiūrimi, jei neskambėtų muzika, kuri baugina, stebina, juokina, kuri ilgai išlieka mūsų atmintyje. Išgirdus vieną ar kitą melodiją, visuomet mus lydi pamėgtų filmų vaizdai, o pati muzika ne mažiau reikšminga kino filmo sėkmei. Prisiminkime garsųjį muzikinį leitmotyvą iš „Titaniko“, kuris buvo vienas iš sėkmę nešančių šiam filmui faktų. „Karibų piratų“ muzikinė tema kartojasi per visas šios nuotykių epopėjos dalis, netgi mažieji klausytojai išgirdę šią ritmingą melodiją žino, kad kapitonas Džekas Sperou yra šalia…

Koncerto metu, į pagalbą pasitelkiant vizualinę medžiagą, skambės melodijos iš gražiausių animacinių ir populiarių kino filmų, Leonard Bernstein, arr. Naohiro Iwai „Vestsaido istorija“ (West Side Story), Toshio Mashima arr. „Disnėjaus festivalis“ (Disney festival), Klaus Badelt, arr. John Wasson „Karibų piratai“ (Pirates of the Caribbean), Danny Elfman, arr. Paul Levender „Simpsonai“ (The Simpsons) ir kt.

Kovo 23 d. Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kartu su Kauno valstybine filharmonija kviečia visą šeimą, vaikus, jaunimą, tėvelius ir senelius sekmadienio popietę praleisti su „Mėgstamų filmų pasaulyje“ muzika. Tai puiki proga ne tik dar kartą išgirsti savo mėgstamų herojų muzikines charakteristikas, bet ir artimiau susipažinti su pučiamųjų instrumentų orkestru, jo galimybėmis atlikti simfonines aranžuotes.

Linkime nuotaikingų ir smagių įspūdžių.