Jausminga istorija Švento Valentino dienai

„Meilė keičia viską” – įsitikinę jaunosios kartos operos solistai Gabrielė Lileikaitė (mecosopranas) ir tenoras Tomas Pavilionis – praėjusią vasarą jie sumainė žiedus ir tapo šeima.
G. Lileikaitė tęsia šeimos tradiciją – seka savo mamos, Lietuvos operos ir baleto teatro solistės Laimos Jonutytės pėdomis ir šiuo metu studijuoja vokalą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Gabrielė debiutavo operų pastatymuose tiek LNOBT, tiek Vilniaus miesto operoje, dalyvauja televizijos projektuose.
Daugiau nei 20 skirtingų operos vaidmenų sukūręs Tomas Pavilionis klausytojams pažįstamas puikiai – jis yra populiarios grupės „El Fuego” narys, gastroliuoja užsienyje, neliko nepastebėti ir jo profesiniai pasiekimai – 2014 m. nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui” bei „Padėkos kaukei”, o 2015 m. solistui įteiktas „Operos vilities” apdovanojimas. Pasitinkant Šv. Valentino dieną šeimynininis duetas rengiasi papasakoti jautrią meilės istoriją – drauge su Valstybiniu pučiamųjų instrumentų orkestru „Trimitas” ir Maestro Ugniumi Vaiginiu rengiamas jausmingas koncertas „Meilė keičia viską”. Vasario 14 d. 18 val. Radvilų rūmų muziejaus salėje skambės legendinės E. Piaf, A. L. Veberio, E. Preslio, J. Cechanovičiaus, T. Leiburo ir kitų autorių dainos bei instrumentinės kompozicijos.

Orkestro „Trimitas” koncertinis braižas nepalieka abejingų – šventinę dieną dirigento U. Vaiginio batutai paklus ir melancholiškos dainos, ir jausmingi svingo taktai, ir energingi instrumentiniai opusai. Tikra meilės, muzikos ir jaunystės puota!

Koncertas „Meilė keičia viską“ vasario 14 d., 18 val. Radvilų rūmų muziejaus salėje (Vilniaus g. 24)