I-ojo tarptautinio Juozo Pakalnio vardo atlikėjų konkurso laureatas – „Trimito“ orkestro muzikantas

2016 m. birželio 13-18 dienomis Vilniuje vyko I-asis tarptautinis Juozo Pakalnio vardo atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas. Tai naujas konkursas, pirmasis ir kol kas vienintelis tokio masto konkursas Baltijos šalyse, kurio vizija kas dvejus metus pristatyti talentingus jaunosios kartos instrumentalistus. Šiais metais konkurse dalyvavo net 25 pasaulio šalių atlikėjai, kurie varžėsi klarnetų, fagotų ir saksofonų kategorijose. Talentingiausi muzikai tapę laureatais, diplomantais buvo apdovanoti solidžiomis premijomis ir specialiais prizais.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ džiaugiasi ir nuoširdžiai sveikina orkestro muzikantą Igną Daniulį, ir jo pedagogą-orkestro muzikantą doc. Julių Černių, tapus I-ojo tarptautinio Juozo Pakalnio vardo atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso III-iosios vietos ir spacialaus prizo laimėtoju už šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus Jono Tamulionio kūrinio „Segmentai“ atlikimą.

VPIO „Trimito“ vadovas Deividas Staponkus: „Orkestras „Trimitas“ didžiuojasi orkestro muzikanto Igno Daniulio laimėjimu konkurse. Kolektyvas pasipildė dar vienu tarptautinio konkurso laureatu.“