Himnas moteriai

Pirmosiomis bundančio pavasario dienomis valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas” surengs jautrų koncertą – kovo 8 d. Širvintų kultūros centre skambės „Himnas Moteriai”. Iškilmingai pavadintoje koncertinėje programoje dalyvaus šeimyninis duetas – Kristina Zmailaitė (sopranas) ir Edmundas Seilius (tenoras).

Charizmatiški atlikėjai puikiai pažįstami Lietuvos publikai – jiems pavaldžios ir operų arijos, ir melodingos dainos, jiedu laukiami svečiai televizijos projektuose, Lietuvos ir užsienio scenose.
Solistai jau ne vieneri metai bendradarbiauja su „Trimitu” – atlikėjų ir orkestro kūrybinis bendradarbiavimas išaugo į tvirtą draugystę ir scenos partnerystę.

„Trimito” koncertinis braižas nepalieka abejingų – šventinę dieną dirigento Ugniaus Vaiginio batutai paklus ir melancholiškos dainos, ir jausmingi svingo taktai, ir energingi instrumentiniai opusai. Tikra muzikos puota!

Dalyvauja:
Valstybinis pučiamųjų instrumenųt orkestras „Trimitas” (vadovas Deividas Staponkus, vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis)
Kristina Zmailaitė (sopranas)
Edmundas Seilius (tenoras)
Dirigentas – Ugnius Vaiginis
Koncerto vedėja – Sigita Stankevičiūtė

Bilietai: 10, 7, 5Eur.
Bilietus galima įsigyti Širvintų kultūros centre (tel. pasiteiravimui 8-611 101 44) bei sistemos www.bilietai.lt platinimo vietose