Garsus Lietuvos tūbininkas L. B. Ulevičius pagerbtas gausiais aplodismentais

2013-l.uleviciusBalandžio 27 dieną Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Didžiojoje salėje įvyko vakaras-koncertas, skirtas pasveikinti vieną žymiausių Lietuvos tūbininkų L. B. Ulevičių, garbingo 70-ties metų ir kūrybinės veiklos 50-ties metų proga.

Pagerbti tūbos virtuozo susirinko gausus būrys profesorių, muzikų ir mylinčių muziką klausytojų. Iškilminga Lietuvos muzikos ir teatro akademijos salė, tą vakarą buvo apgaubta šiltų prisiminimų apie draugystę ir kūrybinį kelią kartu su tūba, dovanojamų gražių muzikinių kūrinių ir gausių plojimų. Profesoriui L. B. Ulevičiui buvo įteiktas Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos padėkos raštas.

Muzikinius sveikinimus dovanojo Laimonas Masevičius, Žydrūnas Joneikis, Rimantas Rutkauskas, Danielius Patrikas Kišūnas, Simonas Kaupinis, Gediminas Steponavičius, Jurgis Dapšauskas, Kęstutis Murza, Gytis Gvozdas ir Ugniaus Vaiginio diriguojamas Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas”.

“Dėka puikaus orkestro “Trimitas” ir maestro Ugniaus Vaiginio puikaus akomponavimo, visi mano studentai ir aš, buvom pakyleti tarpe visų muzikų – pūtikų, už ką esame labai dekingi”- džiaugėsi profesorius L. B. Ulevičius.

„Noriu palinkėti, kad tai būtų geros tradicijos pradžia propaguojant solinį grojimą ne tik tūbininkams, bet ir kitiems pūtikams, su tokiu puikiu orkestru kaip „Trimitas“- gražiais žodžiais dalinosi žymus Lietuvos tūbininkas Leonardas Benediktas Ulevičius.