Gargžduose startavo pirmasis audiovizualinis festivalis „Spektras“

Vakar, ketvirtadienį, Gargždų kino teatre „Minija“ prasidėjo pirmasis audiovizualinis festivalis „Spektras“, pakvietęs į koncertą „Stebuklingas filmų pasaulis su muzika“.

Vos įžengus į kino teatrą, svečius pasitiko Juozo Staniulio griežiamo smuiko garsai.

Nors salė nebuvo pilnutėlė, atvykusieji tikrai nenusivylė. Išskirtinio koncerto metu skambėjo kūriniai iš gerai žinomų kino filmų, tokių kaip „Titanikas“, „Betmenas“, „Karibų piratai“, „Vestsaido istorija“ ir kiti. Juos atliko valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“. Koncerto vedėjas ir vyr. dirigentas – Ugnius Vaiginis.

„Minijos“ kino teatro vadybininkė-renginių koordinatorė Deimantė Jurevičiūtė džiaugėsi šauniai pavykusiu renginiu ir neįkainojamais įspūdžiais.

„Galima sakyti, esame euforijoje. Visi iš koncerto išėjo patenkinti, su šypsenomis. Kino teatre tokio didžiulio kiekio žmonių, kažką atliekančių, dar nebuvo“, – pirmuoju festivalio „Spektras“ koncertu džiaugėsi D.Jurevičiūtė, pridūrusi, kad visgi buvo tikėtasi didesnio Klaipėdos rajono gyventojų susidomėjimo.

Kino teatro vadybininkė-renginių koordinatorė atskleidė, kad orkestro dirigentą sudomino kino teatre veikiantis muziejus: „Labai juo džiaugėsi, fotografavosi. Tikiuosi, kad ir jiems palikome gerą įspūdį“.

Parašė  Rita Rapalienė
Visas straipsnis