Edukaciniai koncertai kartu su “Trimitu”

2013-trimitas-edukacijaValstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ pristato du edukacinius projektus moksleiviams „Muzika po pamokų“. Tai koncertų ciklas kurio metu pristatomi pučiamieji instrumentai, istorinės jų ištakos. Programa orientuota į vaikų ir jaunimo skatinimą betarpiškai dalyvauti koncerto programoje. Siekiame gražesnio tarpusavio bendravimo, bendradarbiavimo ir supratimo bei jaunimo kultūrinių kompetencijų ugdymo. Savo aranžuotes orkestrui pristato pats autorius – Kazys Daugėla.

Edukaciniais projektais skirtais jaunimui taip pat siekiame stiprinti meilę muzikai, jos kultūrai, supažindinti su galbūt girdėtomis, bei naujai suskambusiomis žinomų meninių ir animacinių filmų melodijomis.

Koncertais skirtais moksleiviams „Muzika po pamokų“, į pagalbą pasitelkiame ir vizualinę medžiagą, siekdami ugdyti jaunimą kaip sąmoningą asmenybę, bei kultūros puoselėtoją. Koncerto programoje skambės muzikiniai kūriniai iš visiems gerai žinomų animacinių filmukų bei meninių filmų: Disnėjaus pasaulis, Simpsonai, Rožinė pantera, Vestsaido istorija, Betmenas, Haris Poteris ir kt. Muzikinėms išdaigoms vadovauja vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis.