E.Seilius ir K.Zmailaitė: „Kai sakai, kad myli mane…“

 

Seilius -Trimitas Koncerte, pavadintame „Kai sakai, kad myli mane…“, skambės pasaulio populiariosios muzikos šedevrai – dainos, kurios ne vienerius metus karaliauja Chose Carreras, Andrea Bocelli, Sarah Brightman ir kitų muzikos žvaigždžių repertuaruose.

Šį kartą jas dainuos du žinomi mūsų šalies atikėjai – vienas geriausių šiuolaikinių Lietuvos tenorų Edmundas Seilius ir jo žmona, puikus sopranas Kristina Zmailaitė. Gros Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, diriguos Ugnius Vaiginis.

Edmundas Seilius keletą metų sėkmingai dainavo ne tik Europos, bet ir Amerikos operos scenose. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solisto muzikinis kelias įdomus ir turiningas. Koncertai ir spektakliai jį nuvedė į Vokietiją, Lenkiją, Rusiją, Japoniją, Prancūziją, Austriją ir JAV.

Lietuvos žiūrovams šis puikus tenoras įsiminė kaip Pangas G.Pucini operoje „Turandot“, Jurgelis B.Dvariono „Dalioje“, Kamilis de Rosiljonas F.Laharo operetėje „Linksmoji našlė“, Alfredas D.Verdi „Traviatoje“, pagyrūnas kirpėjas operoje „Svynis Todas: demonas kirpėjas“ , Pangas F. Halevy operoje „Žydė“, Edgaras G. Donizetti operoje „Lucia di Lamermur“, Lenskis P.Čaikovskio operoje „Eugenijos Oneginas“ ir t.t.

Pastaruoju metu E.Seilius – nuolatinis įvairių projektų, koncertų dalyvis, konkursų komisijų narys. Bet kurioje savo veikloje jis pasižymi išskirtiniu preciziškumu, reiklumu, profesionalumu.

„Yra tekę dainuoti su begale puikių scenos partnerių, bet maloniausia ir geriausia su savo žmona Kristina Zmailaite“, – sako E.Seilius. „Todėl, kad scenoje vienas kitą suprantame net ne iš pusės žodžio, o iš žvilgsnio, kad dainuojant nereikia suvaidinti jausmų, be kurių neįmanoma įtikinamai atlikti nė vieno kūrinio“.

Daugelį populiariausių pasaulio duetų su savo vyru koncerte atliksianti puiki dainininkė, vienas gražiausių Lietuvos sopranų K.Zmailaitė priduria, jog, matyt, tas nesumeluotas ryšys tarp artimų žmonių ir lemia tai, jog vis daugiau žiūrovų ir klausytojų prašo juos dainuoti drauge. „Tai, jog du dainininkai – ne tik scenos partneriai, bet ir pora gyvenime, yra labai vertinama, ypač užsienyje“, – sako daugelį įsimintinų vaidmenų Lietuvos teatruose ir užsienio scenose sukūrusi K.Zmailaitė.

Koncerte „Kai sakai, kad myli mane…“ klausytojai gėrėsis visame pasaulyje populiariais G.M.Ferilli, N.Brodsky, A.Newley, J.Rodrigo, R.Musumarra, A.L.Weber, M.Shuman, B.Graham, P.Luciani, L.Prima ir kt. kūriniais.

Koncertai įvyks:
2012 m. vasario 23 d., ketvirtadienį, 18.00 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre (Pramonės g. 1 b)
kovo 23 d., penktadienį, 18.00 val. Širvintų kultūros centre ((I.Šeiniaus g. 4)