Burbiškio dvaro festivalyje – Tulpių žydėjimo šventėje džiugins Trimitas

tulpesGegužės 10 dieną, jau keturioliktoji Tulpių žydėjimo šventė kviečia pasigrožėti įvairiaspalvių žydinčių tulpių kolekcija, kurią sudaro daugiau nei 300 tulpių rūšių ir pavasariniu Burbiškio dvaro parku. Šiame dvare nuo 2000 m.  kasmet vyksta Tulpių žydėjimo šventės, kurios garsina  Burbiškio dvarą visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Burbiškio dvaras įkurtas sename Baženskių dvare, kuris istoriniuose šaltiniuose minimas nuo XVII a., garsėjantis nuostabiu peizažiniu parku, didingais parko vartais, liūtų tiltu, paminklais ir skulptūromis. Dvaro parke įrengti takai, tvenkinių salos, turinčios savo vardus ir istorijas sujungtos 12 tiltelių. Čia taip pat auga  ir 23-ių rūšių ir formų atvežtiniai augalai bei gyvena apie 40 paukščių rūšių.

12.30 val. iškilmingai Tupių žydėjimo šventę pradės vienas žavingiausių, valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas”.

17.30 val. orkestras “Trimitas” (dirigentas Tomas Leiburas) kartu su žymiais Lietuvos atlikėjais: Egle Juozapaitiene, Marta Lukošiūte, Ieva Juozapaityte, Tomu Pavilioniu ir Jeronimu Miliumi pakvies pasiklausyti gražiausių ir populiariausių muzikinių kūrinių.

Tulpių žydėjimo šventėje taip pat dalyvaus ir visus susirinkusius džiugins aktoriai bei  Lietuvos ir užsienio šalių kolektyvai, svečių lauks liaudies meistrų gaminių mugė, įvairios pramogos ir skaniausi  patiekalai.

Šurmuliuojančioje Tulpių žydėjimo šventėje puiki  galimybė pasigrožėti gamta ir linksmai praleisti laiką.

Šiltų ir kvapnių įspūdžių!!!