fbpx

Teatralizuota edukacinė muzikinė pasaka „Trimito miestas“ keliauja po Lietuvą

Iki šiol džiuginęs mažuosius Vilniaus gyventojus, „Trimito miestas“ Jašiūnuose (Šalčininkų r.) ir Visagine pradėjo keliauti po kitus miestus.

Muzikinę edukacinę pasaką „Trimito miestas“ iki šių metų pabaigos galima pamatyti:

Spalio 14 d., pirmadienį, 10 val.
Kauno valstybinėje filharmonijoje, E. Ožeškienės g. 12, Kaune
Spalio 24 d., ketvirtadienį, 10 val.
Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje, Birutės g. 48, Trakuose
Spalio 25 d., penktadienį, 9 val.
„Trimito“ koncertų salėje, T. Ševčenkos 19A, Vilniuje
Lapkričio 12 d., antradienį, 10 val. ir 12 val.
Ukmergės kultūros centre, Kauno g. 8, Ukmergėje

Teatralizuotoje edukacinėje muzikinėje pasakoje „Trimito miestas“ vaikai supažindinami su orkestro muzikos instrumentais, jų žmogiškaisiais „charakteriais“, sužino, už ką dažniausiai būna atsakingas dirigentas, kiti orkestro nariai, o vyresni žiūrovai atranda tik jiems skirtą dėmenį – švelniai ironišką paralelę su valstybei ir visuomenei būdingomis aktualijomis. „Trimito mieste“ kiekviena orkestro instrumentų grupė metaforiškai atspindi mūsų visuomenę. Dirigentas taps eismo reguliuotoju, klarnetai bus eiliniais miestelėnais, saksofonų grupė atstovaus miesto mušeikoms, o tūbos gins turtuolių interesus. Svarbiausias muzikinės kelionės po „Trimito miestą“ keliamas klausimas: ar gali labai skirtingi žmonės darniai sugyventi dėl bendro tikslo – muzikos ir harmonijos?

Pastatymo kūrybinė komanda: režisierė ir scenarijaus autorė Birutė Mar, dailininkė Indrė Pačėsaitė, vaizdo projekcijų autorius Karolis Bratkauskas, šviesų dailininkas Rimas Petrauskas, dizaineriai Asta Puikienė, Martynas Latušinskas.

Jei norėtumėte „Trimito miestą“ atsivežti į savo miestą ar mokyklą, galite kreiptis el. paštu edukacija@trimitas.lt arba telefonu +370 686 30727

Muzikinė pasaka „Trimito miestas“ yra įtraukta į Kultūros paso paslaugų rinkinį, pasirodymai iš dalies finansuojami pagal Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Neformaliojo vaikų švietimo projektų finansavimo konkursą.