fbpx

Pradedamas skelbti naujojo TRIMITO sezono repertuaras

Pradedamas skelbti naujojo TRIMITO sezono repertuaras. Į naują sezoną „Trimitas“ žengs aktyviai – su mušamųjų palyda! Pirmasis koncertas DRUM&BRASS | GIUNTER PERCUSSION IR TRIMITAS  nuaidės Valdovų rūmų Renginių salėje, jau rugsėjo 24 d. 19 val.

Programoje:

SAMUEL HAZO – „Olympiada” 
DAVID R. GILLINGHAM – „Concertino“ 
MARK FORD – „Stubernic Fantasy“ 
Afrikos folkloras „Wenda Kanawa“ 
NATHAN DAUGHTREY – „Black Rainbow“ 
LINAS RIMŠA – „March&Drum“ 

„Trimito“ klausytojai įpratę prie pučiamųjų instrumentų įvairovės. Šiame koncerte įvairovės padvigubės – scenoje su orkestru pasirodys pripažintas perkusijos ansamblis „Giunter Percussion“. Drum&Brass | Giunter Percussion ir TRIMITAS – gaivus džiaugsmas naujų skambesių išsiilgusioms klausytojų ausims: turtinga mušamųjų instrumentų tembrų paletė susijungs su pučiamųjų garsais, sukurdama netikėčiausius sąskambius ir lydėdama į egzotiškas garsines keliones.

Giunter Percussion - Klaipėdos koncertų salės archyvo nuotrauka (2)
Giunter Percussion – Klaipėdos koncertų salės archyvo nuotrauka

Pirmą kartą su „Trimitu“ vienoje scenoje grosiantis „Giunter Percussion“ –  jau 24 metus gyvuojantis, pirmasis Lietuvoje perkusijos ansamblis, grojantis klasikinę, modernią, liaudies, populiariąją ir džiazo muziką. Kolektyvo įkūrėjas ir lyderis Pavel Giunter, vienas žymiausių Lietuvos perkusininkų, apie „Trimito“ orkestrą turi išlaikęs šiltų prisiminimų: „šis orkestras man visada siejosi su gera energija, puikia nuotaika. Dar karjeros pradžioje man teko gastroliuoti su „Trimito“ orkestru ir išliko puikūs prisiminimai, todėl, gavę pasiūlymą groti drauge, iškart ėmėme dėlioti programą, kuri derėtų su orkestro atliekama muzika ir leistų atsiskleisti mums.“ Šį koncertą klausytojai galės išgirsti ir Kaune – Kauno valstybinėje filharmonijoje, spalio 3 d. 19 val.

Daugiau 2019/2020 m. sezono repertuaro naujienų

Orkestras TRIMITAS. D.Matvejev nuotr.
Orkestras TRIMITAS. Vyr.dirigentas Ugnius Vaiginis.
nuotr. D.Matvejev