2015-aisiais “Trimito” edukaciniai koncertai keliauja į mokyklas

Prasidėjus 2015-iesiems metams, valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” ir šiemet pristatys edukacines programas vaikams ir jaunimui.

Profesionalus muzikos menas daro didžiulį poveikį jaunai asmenybei, jos formavimuisi, intelektui, skatina moksleivių muzikavimą, teigiamas muzikos pažinimo ir dalyvavimo muzikiniame – kultūriniame gyvenime nuostatas. Orkestro „Trimitas“ edukacinė programa “Muzika po pamokų” skirta supažindinti moksleivius su pučiamųjų kultūra ir menu, skatinant jaunimą siekti kūrybiškumo visose mokslo srityse.

Koncertų metu į pagalbą pasitelkiant vizualinę medžiagą, jaunimą džiugins melodijos iš gražiausių animacinių ir populiarių kino filmų, Toshio Mashima arr. “Disnėjaus festivalis” (Disney festival), Danny Elfman, arr. Paul Levender “Simpsonai” (The Simpsons) ir kt. Turbūt kiekvienas sutiksime, kad muzika yra jungiamoji grandis, animaciniai ir meniniai filmai nebūtų tokie įdomūs ir žiūrimi, jei juose neskambėtų muzika, turinti daug spalvų, kuri kartais baugina, stebina ar juokina. Išgirdus vieną ar kitą melodiją, visuomet mus lydi pamėgtų filmų vaizdai, o pati muzika yra reikšminga ir kino filmo sėkmei.

Koncertų „Muzika po pamokų“ metu puiki galimybė išgirsti ir pamatyti kaip skirtingi muzikos instrumentai atskleidžia įvairiausius garsus, personažus ir kiek daug orkestro muzikantų turi sukurti ypatingą kino filmų aplinką.

VPIO „Trimitas“ edukaciniai koncertai „Muzika po pamokų“:

2015 m . sausio mėn. 29 d. 10.55 val. Vilniaus Šeškinės vidurinė mokykla

2015 m . sausio mėn. 30 d. 10.50 val. Vilniaus Žemynos gimnazija

2015 m . vasario mėn. 4 d. 12 val. Vilniaus Gabijos gimnazija